با تمام کاربردهای تزریق چربی آشنا شوید

تزریق چربی در اعضای بدن
تزریق چربی در مناطق مختلف بدن به 2 دلیل عمده انجام می‌گیرد:
به دلیل نواقص یا غیرقرینگی‌های مادرزادی
به دلیل نواقص ظاهری ناشی از انجام اعمال جراحی قبلی

به کمک تزریق چربی می‌توان گودافتادگی‌های ناشی از جای عمل‌‌های مختلف را ترمیم کرد. به غیر از موارد ترمیمی ذکرشده، تزریق چربی راه بسیار مناسبی برای افرادی است که از لاغری دست‌ها، مچ‌ و ساق پا، ران یا فرم نامتناسب پایین تنه، گودافتادگی‌های کنار پایین تنه و حتی غیرقرینگی اندام‌‌ها شکایت دارند. با تزریق چربی با کمترین عارضه می‌توان اندامی متناسب و کاملا طبیعی با ماندگاری طولانی ایجاد کرد

مشکلات دست افراد مسن
یکی از مشکلات دست افراد مسن، تغییر رنگ و لک‌های پوستی است. این مشکل تاحدی با تزریق چربی قابل جبران است ولی استفاده از میکرودرم ابریژن، لیزرهای کاهش‌دهنده لک‌های پوست و کرم‌های برطرف‌کننده لک، کمک بیشتری برای رفع این مشکل می‌کند.

تزریق چربی مچ و ساق پا
از دیگر مناطقی که به صورت تجربی و برای اولین‌بار توسط دکتر تورانی اقدام به تزریق چربی در آن ناحیه شده، مچ و ساق پاها بودند. کسانی که از پاهای لاغر و مچ‌های باریک پا شکایت دارند، با تزریق چربی در این مناطق می‌توان رضایت آنها را جلب کرد. ساق پاها از مناطقی است که اگر دچار لاغری باشد اصلاح آن با پروتز نه امکان‌پذیر است و نه به مصلحت. در مورد افرادی که پاهای بسیار لاغری دارند یا حجم چربی مورد نیاز برای تزریق پا در حد کفایت نباشد، می‌توان یک یا دو بار تزریق چربی را تکرار کرد و هر بار پاها پرتر و زیبا‌تر می‌شوند. مواردی از جاگذاری اعمال جراحی قبلی روی ساق بوده‌اند که با پر کردن فرورفتگی‌ها با تزریق چربی، تا حد زیادی رضایت متقاضی به دست آمده است.

ماندگاری چربی در پایین‌تنه
میزان ماندگاری چربی در تزریق پایین‌تنه بسیار خوب و رضایت‌بخش است. فرم بسیار طبیعی و یکدست آن از دیگر مزایای تزریق چربی این ناحیه است. نتایج فرم‌دهی پایین‌تنه و کناره‌های ران با انجام تزریق چربی بسیار بهتر از پروتز گزارش شده است.
منبع: الو دکتر 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی