بهترین روش کاشت ناخن چیست

چه نوع کاشتی بهتر است؟
-یک کاشت خوب کاشتی است که علاوه بر، داشتن ظرافت و زیبایی باید دوام و استحکام بالایی نیز داشته باشد. پیشنهاد ما به شما جهت انتخاب نوع کاشت ناخن بر حسب کار و مشغله شما متفاوت است. اگر شما شخصی هستید که کارها را با عجله انجام می دهید برای شما کاشت ناخن به روش پودر (اکرلیک) پیشنهاد می شود. مواد کاشت ناخن به روش پودر(اکرلیک) باآب و هوای خشک مانند تهران سازگارتر است. در نتیجه باعث بهتر ماندن مواد کاشت ناخن می شود.
-اگر شما ناخنی ظریف و براق می خواهید، از حساسیت یا ناراحتی تنفسی (آسم) رنج می برید و اگر بدون استفاده از دستکش شستشو زیادی در روز انجام می دهید می توانید بدون هیچ ضرری از کاشت ژل استفاده می کنید.(کاشت ژل با آب وهوای رطوبتی سازگار تر است)

چند پیشنهاد برای داشتن ناخن های طبیعی، بلند و زیبا
برای داشتن ناخن های طبیعی بلند، خوش فرم و بادوام 1- حتی الامکان از آب و مواد شوینده کمتر استفاده شود (آب به تنهایی نیز مواد شیمیایی دارد و برای ناخن و کوتیکول (گوشت اطراف ناخن) مضر است 2- هنگام شست و شو ظروف و... از دستکش استفاده کنید. 3- بعد از هر شست و شو دست ها و انگشت ها و سطح ناخن ها را مرطوب و چرب نگهدارید.(برای ناخن بهتر است شبها از روغن زیتون یا روغن بادام تلخ استفاده کنید)
4-از لاک پاک کن بدون آستون استفاده کنید. (دست ها را حتماً بعد از استفاده بشوئید.)
5-یک هفته لاک زده و یک هفته به ناخن ها استراحت دهید و سطح آنها را از هر موادی پاک کنید. (لاک، برق ناخن و ....)  

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی