هایریس؛ فناوری پوشیدنی فراتر از یک ساعت هوشمند

هایریس امکاناتی فراتر از یک ساعت هوشمند را در اختیار کاربر خود قرار می دهد و می تواند به عنوان یک ردیاب فعالیت ها عمل کرده و با موبایل هوشمند وی نیز ارتباط برقرار کند. همچنین، با هایریس می توانید از ژست های حرکتی برای کنترل دستگاه های دیگر خود استفاده کنید.
به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، هایریس یک دستگاه پوشیدنی هوشمند چند منظوره است که می توان با افزودن ماژول های جدید دامنه کاربردهای آن را افزایش داد. این دستگاه هوشمند در دو مدل هایریس کُر و هایریس ترَکِر عرضه می شود. این دستگاه هوشمند از طراحی زیبا با قابی شش ضلعی و بند قابل تعویض سود می برد.
هایریس کُر مدل استاندارد این محصول است که با استفاده از حسگر حرکت داخلی به عنوان یک ردیاب تناسب اندام توانایی ردیابی گام ها، کالری مصرفی، مسافت پیموده شده، الگوهای خواب و ارائه تحقق اهداف را دارد. افزون بر این، ویژگی ردیابی حرکت هایریس کُر به کاربر اجازه می دهد اپلیکیشن ها و دستگاه های دیگر که به صورت بی سیم به موبایل هوشمند وی متصل شده اند را کنترل کند. همچنین، این دستگاه می تواند به عنوان ساعت هوشمند عمل کرده و اعلان های پیام ها و تماس ها را دریافت کند.
هاریس ترَکِر امکان کنترل فناوری ها و اپلیکیشن ها از طریق ژست های حرکتی و ردیابی حرکات کاربر را فراهم می کند.
هر دو مدل هایریس دستگاه هایی ماژولار هستند و با افزودن ماژول هایی مانند GPS، صدا، تخته مدار و ... بر امکانات آنها افزوده می شود. پد شارژ بی سیم همراه هایریس امکان شارژ آسان آن را فراهم می کند. برای هایریس کُر برچسب قیمت 164 دلاری در نظر گرفته شده است.  

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی