کارشناسان در مورد رژیم غذایی اتکینز چه می گویند

دکتر رابرت ایکل استاد دانشگاه دنور که رئیس سابق انجمن قلب آمریکا است،می گوید: رژیم غذایی اتکینز قطعا بهتر از رژیم غذایی اصلی اتکینز است. اما هر دو اکثر مردم را در دراز مدت بیش از حد محدود می کنند. او اضافه می کند که مطالعات رژیم غذایی اکو-اتکینز خیلی کوتاه بود تا هرگونه اطلاعاتی را مهیا کند.
به سادگی می توان پروتئین گیاهی را با پروتئین حیوانی در رژیم غذایی جایگزین کرد تا به عنوان رژیم غذایی تاثیرگذار اتکینز به کاهش سطح کلسترول خون کمک کند.
از آنجا که هر دو گروه مطالعاتی همان مقدار کاهش وزن داشتند،و صرف نظر ار اینکه آیا آنها در رژیم غذایی کم-کربن یا پر-کربن وزن از دست داده اند،ایکل نشان می دهد که خوردن کربوهیدرات سالم تر است. موسسه پزشکی US توصیه می کند که افراد 45%تا 65% از کالری روزانه خود را برای تامین انرژی و سوخت کافی فعالیت های فیزیکی از کربوهیدراتها که برای سلامت خوب هستند تامین کنند.
مولو متوجه شد که می توان با کاهش وزن و ورزش بیشتر و انتخاب روغن های سالم سطح کلسترول خون را کاهش داد. او معتقد است که این روش با محدودیت کمتر برای اکثر مردم بهتر جواب میدهد .
مولو می گوید: این یک مشکل است چراکه هنگامی که تمام گروه های غذایی مانند لبنیات حذف می شوند ؛ مواد مغذی ضروری مانند کلسیوم و ویتامین D از رژیم غذایی مفقود می شوند. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی
پایگاه خبری زیست آنلاین
خدمات شنوایی سنجی