ساعت مچی هوشمند مخصوص تناسب اندام کاربران

شرکت سامسونگ در حال ساخت دستگاه موبایلی پوشیدنی است که می‌تواند فرآیند تناسب اندام در افراد را زیر نظر بگیرد.
به گزارش فارس به نقل از اسلش‌گیِر، این ساعت مچی هوشمند جدید Galaxy Band نام دارد و احتمال می‌رود مدل جدید از سری محصولات S-Band باشد که از مدت‌ها پیش تولید آن‌ها متوقف شده بود.
این ساعت مچی بدون هرگونه نمایشگر ساخته شده است و ضمن بسته شدن به دور دست، به گوشی هوشمند Galaxy S4 متصل می‌شود. ساعت مچی Galaxy Band می‌تواند ضمن برقراری ارتباط با دیگر دستگاه‌های الکترونیکی مخصوص تناسب اندام، از نمایشگر آن‌ها استفاده کند.
منابع آگاه اعلام کردند که Galaxy Band با تمرکز بر سلامت بدن افراد ساخته شده است. سایت خبری Digital Trends در این خصوص نوشت که این محصول می‌تواند با ابزار S Health روی گوشی هوشمند S4 به طور کامل ارتباط برقرار کند.
ساعت مچی Galaxy Band مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید ساخته شده است و همانند محصولات قبلی سامسونگ در این زمینه، از استانداردهای موجود برای حسگرهای حرکتی، سیستم گام‌شمار، سیستم سرعت‌سنج و ... پشتیبانی می‌کند.
این محصول همچنین می‌تواند میزان کالری‌های مصرف شده را محاسبه کند، شرایط جوی را تشخیص دهد و از طریق گیرنده ماهواره‌ای GPS موقعیت کاربر و مسیرها را مشخص کند.
این دستگاه مچی از طریق فناوری ارتباطی بلوتوث به انواع دستگاه‌های موبایلی متصل می‌شود و قابلیت سازگاری با همه محصولات اندرویدی سامسونگ را دارد. برای این ساعت مچی سیستم تشخیص فرمان‌های صوتی نیز تعبیه شده است. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی